ÖVRIGT / Smycken / Brosch / hänge 12511045
nr 1251 1045
Brosch / hänge
silver, 20-tal, stålgranater och stenar, importstämplar. Höjd: 6 cm. Vikt: ca 17g.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:47:00
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
29 apr
Silver
Läs mer om Silver
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver